• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Z jakich powodów gram u bukmacherów?
W sumie znam niezliczoną liczbę ludzi – głównie facetów, którzy uwielbiają typy bukmacherskie. Bardzo dobrze znam tę dziedzinę, bo sam grywam u bukmacherów przynajmniej dekadę. Chociaż naturalnie w czasie swojej kariery nie wygrałem wielu pieniędzy, to w sumie tak czy siak będę ciągle grał u bukmacherów!
A to dlaczego? Cóż, prawda jest taka, że w zasadzie to sytuacja jest taka, iż lubię ten dreszczyk emocji – kiedy zdarza mi się obstawić zakłady bukmacherskie za znaczącą część pensji, wreszcie czuję, że żyję pełnią życia. Chciałbym w trzeciej części artykułu napisać odrobinę odnośnie prawidłowego typowania meczów.
Sądzę, że dzisiaj miłośnicy bukmacherki mają o wiele łatwiejsze zadanie – w końcu bez żadnego kłopotu można natrafić na te typy bukmacherskie, które być może nie są pewne, ale są w stanie jakoś ochronić nas przed wpadką. Czyli jeżeli chciałbyś postawić na AC Milan w spotkaniu z Manchesterem United, lecz nagle dowiadujesz się, iż bardzo duża grupa typerów optuje za tą drugą drużyną, ponieważ chociażby są dużo lepiej przygotowani fizycznie, najzwyczajniej masz możliwość przemyśleć swoją grę. W dalszym ciągu będę grywał u bukmacherów, Tobie także to radzę. Chyba, że nie jesteś dorosły.

Więcej informacji na stronie: https://fotofilm.com.pl/

Categories: Sport

Comments are closed.