• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co naprawdę warto zobaczyć we Francji?

Co można robić interesującego w długie weekendy?
Długie weekendy to bardzo dobre rozwiązanie – w końcu jeżeli umiejętnie podejdziemy do tego tematu, bardzo prawdopodobne, iż będziemy mieli np. 6 dni wolnego. Oczywiście zbyt długie weekendy nie są zbyt dobre, nie mogą być również być zbyt – w dalszym ciągu jesteśmy krajem na dorobku, ale z pewnością odpoczynek każdemu pracownikowi się należy. Jednakże nie jest powiedziane, że trzeba definitywnie siedzieć w weekend we własnym mieszkaniu, ogrodzie czy na działce. To takie typowe… O wiele lepszym pomysłem może być wycieczka zagraniczna. Choćby wycieczka do Pragi, Wiednia albo Mediolanu.
Co roku, w szczególności wycieczki last minute, są w czasie długiego weekendu sprzedawane praktycznie tak szybko jak świeże bułki. To bardzo dobrze, przecież poznawanie odmiennych krajów, kultur, potraw, etc. jest niesamowicie interesujące, ale także rozwijające nas. Na zagraniczną wycieczkę można pojechać samemu, ew. z grupą znajomych, lecz także z biurami podróży. Z pewnością druga opcja jest tańsza. W końcu jeżeli chcemy spędzić długi weekend w Neapolu – przykładowo, sam transport to niemały koszt. Choć nie jest to regułą. Można powiedzieć, że oba rozwiązania mają dużo atutów.
Dla osób, które wolą jechać autem, a do tego nie mają wiele czasu oraz pieniędzy, można polecić zwiedzanie naszego kraju. Przecież chociażby Toruń to miejsce, gdzie możemy bardzo miło spędzić weekend. Bardzo interesujące są również zamki, które pokazują historię Polski. Dla tych osób, które raczej nie przepadają za tłumami, kategorycznie odradza się wyjazd do Zakopanego. Zakopane to bardzo popularna miejscowość, ale gdy są długie weekendy, stolica polskich Tatr jest niemal oblężona przez turystów – zwłaszcza tych z Warszawy.

1. Przejdź dalej

2. Sprawdź to

3. Otwórz link

4. Czytaj dalej

5. Więcej informacji

Categories: Rekreacja

Comments are closed.